Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Oud al Qasr Roberto Cavalli για γυναίκες

Oud al Qasr Roberto Cavalli για γυναίκες

ουντ
Oud al Qasr Roberto Cavalli για γυναίκες Εικόνες Oud al Qasr Roberto Cavalli για γυναίκες Εικόνες Oud al Qasr Roberto Cavalli για γυναίκες Εικόνες

Oud al Qasr από Roberto Cavalli είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Oud al Qasr κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει Κέδρος, Ουντ, λάβδανο και Βανίλια.

Κέδρος Ουντ λάβδανο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oud al Qasr by Roberto Cavalli.

Oud al Qasr Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Cavalli Oud al Qasr fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Cavalli Oud al Qasr, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oud al Qasr by Roberto Cavalli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oud al Qasr by Roberto Cavalli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Donna Karan Chaos Escada Escada Collection Annick Goutal Myrrhe Ardente Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Frederic Malle Musc Ravageur Avon Little Black Dress Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Creed Royal Delight Ramon Molvizar Oriental Goldskin Avon Today Tomorrow Always Heart Ava Luxe Sacred Maitre Parfumeur et Gantier Or des Indes