Σχεδιαστές » R S » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Roberto Cavalli Black Roberto Cavalli για άνδρες

Roberto Cavalli Black Roberto Cavalli για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 3 Το θέλω: 1

Roberto Cavalli Black Roberto Cavalli για άνδρες Εικόνες

Roberto Cavalli Black από Roberto Cavalli είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Roberto Cavalli Black κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Cresp. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, εστραγκόν και Μπαμπού; οι μεσαίες νότες είναι πιπέρι λευκό, Λεβάντα και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Μόσχος και Κέδρος.

κόλιανδρος εστραγκόν Μπαμπού

πιπέρι λευκό Λεβάντα Γεράνι

σπόρος Τόνκα Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Roberto Cavalli Black by Roberto Cavalli.

Roberto Cavalli Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Roberto Cavalli Black by Roberto Cavalli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Roberto Cavalli Black by Roberto Cavalli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Nikos Sculpture pour Homme Iceberg Iceberg Effusion Man Police Wings Pour Homme Pierre Balmain BalMan Bijan Bijan Men Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Otto Kern Signature Men Armand Basi Silver Nature Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Bugatti Pureblack D.S. & Durga $ Adolfo Dominguez U Black Hombre