Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Roberto Cavalli Gold Edition Roberto Cavalli για γυναίκες

Roberto Cavalli Gold Edition Roberto Cavalli για γυναίκες

ουντ
καπνιστό
Roberto Cavalli Gold Edition Roberto Cavalli για γυναίκες Εικόνες Roberto Cavalli Gold Edition Roberto Cavalli για γυναίκες Εικόνες Roberto Cavalli Gold Edition Roberto Cavalli για γυναίκες Εικόνες

Roberto Cavalli Gold Edition από Roberto Cavalli είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Roberto Cavalli Gold Edition κυκλοφόρησε το έτος 2014. Η νότα κορυφής είναι σαφράν; η μεσαία νότα είναι Ουντ; η νότα της βάσης είναι θυμίαμα.

σαφράν

Ουντ

θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Roberto Cavalli Gold Edition by Roberto Cavalli.

Roberto Cavalli Gold Edition Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Cavalli Roberto Cavalli Gold Edition fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Cavalli Roberto Cavalli Gold Edition, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Roberto Cavalli Gold Edition by Roberto Cavalli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Roberto Cavalli Gold Edition by Roberto Cavalli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Fendi Asja Fendi Stella Cadente Miss Me Discrete Valentino Very Valentino for Men Thierry Mugler Angel La Part des Anges Diptyque Eau Lente Yves Rocher Aztek Rochas Lumiere Original Juliette Has A Gun Midnight Oud Ajmal Mawsouf Six Scents Six Scents Series Three 6 Ohne Titel: M Nobile 1942 Ambra Nobile Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen