Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Roberto Cavalli Man Roberto Cavalli για άνδρες

Roberto Cavalli Man Roberto Cavalli για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 2

Roberto Cavalli Man Roberto Cavalli για άνδρες Εικόνες Roberto Cavalli Man Roberto Cavalli για άνδρες Εικόνες Roberto Cavalli Man Roberto Cavalli για άνδρες Εικόνες Roberto Cavalli Man Roberto Cavalli για άνδρες Εικόνες

Roberto Cavalli Man από Roberto Cavalli είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Roberto Cavalli Man κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Alberto Morillas. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι αψιθιά, δέρμα, Λεβάντα και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

τζίντζερ Περγαμόντο λεμόνι

αψιθιά δέρμα Λεβάντα Κέδρος

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Roberto Cavalli Man by Roberto Cavalli.

Roberto Cavalli Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Roberto Cavalli Man by Roberto Cavalli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Roberto Cavalli Man by Roberto Cavalli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annick Goutal Mandragore Avon Christian Lacroix Noir Ghost Ghost Man Parah Parah Man Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Ulric de Varens Hot! Fragrances Blue Etat Libre d`Orange Antiheros Frapin Terre de Sarment Jardin de France Vetiver O Boticario Portinari Tallulah Jane Yiska Kenzo Kenzo Homme  Boisee