Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Gold Roberto Verino για γυναίκες

Gold Roberto Verino για γυναίκες

Gold Roberto Verino για γυναίκες Εικόνες Gold Roberto Verino για γυναίκες Εικόνες Gold Roberto Verino για γυναίκες Εικόνες Gold Roberto Verino για γυναίκες Εικόνες

Gold από Roberto Verino είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Gold κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι γαρδένια και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, ρίζωμα ίρις, τριαντάφυλλο και παιώνια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι και σπόρος Τόνκα.

γαρδένια Περγαμόντο

γιασεμί ρίζωμα ίρις τριαντάφυλλο παιώνια

Μόσχος σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι σπόρος Τόνκα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Gold by Roberto Verino.

Gold Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Verino Gold fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Verino Gold, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Gold by Roberto Verino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Gold by Roberto Verino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Avon Crystal Aura Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Carolina Herrera 212 Splash 2008 Sonoma Scent Studio Lieu de Reves Burberry The Beat EDT B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Cristiano Fissore Cashmere for Women Jesus Del Pozo On El Diptyque Vetyverio