Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Mellow Roberto Verino για γυναίκες

Mellow Roberto Verino για γυναίκες

Mellow Roberto Verino για γυναίκες Εικόνες Mellow Roberto Verino για γυναίκες Εικόνες

Mellow από Roberto Verino είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Mellow κυκλοφόρησε το έτος 2006. Mellow έχει δημιουργηθεί από Christine Nagel και Christiane Plos. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , ροδάκινο , αχλάδι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Φρούτα του Δάσους, Βιολέτα, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Βανίλια και λευκός μόσχος.

πορτοκάλι ροδάκινο αχλάδι Περγαμόντο

Φρούτα του Δάσους Βιολέτα γιασεμί τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mellow by Roberto Verino.

Mellow Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Verino Mellow fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Verino Mellow, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mellow by Roberto Verino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mellow by Roberto Verino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Clinique Clinique Happy in Bloom Escada Escada Sentiment Puma Puma I`m Going Woman Avon Far Away Paradise Michael Kors Island Hawaii Donna Karan DKNY Summer 2008 Fiorucci Miss Fiorucci So Sexy By Kilian Prelude to Love Victoria`s Secret Dream Angels Wish Avon Brasil Beat Loewe Loewe L Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Ripe Raspberry