Σχεδιαστές » R S » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

VV Aqua Women Roberto Verino για γυναίκες

VV Aqua Women Roberto Verino για γυναίκες

VV Aqua Women από Roberto Verino είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. VV Aqua Women κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, ροδάκινο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, Βιολέτα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, λευκός μόσχος και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

φύλλα φραγκοσταφυλλιάς ροδάκινο Περγαμόντο

γαρδένια Βιολέτα γιασεμί

Κέδρος λευκός μόσχος Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about VV Aqua Women by Roberto Verino.

VV Aqua Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Verino VV Aqua Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Verino VV Aqua Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει VV Aqua Women by Roberto Verino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για VV Aqua Women by Roberto Verino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Avon Surreal Garden Yves Rocher Neonatura Elevate Aqaba Aqaba Spring Issey Miyake Soleil d`Issey Stella Cadente Miss Me Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition Tartine et Chocolat Ptisenbon Gres Pastel de Cabotine Parfums 06130 Lierre Rose Coty Chanson d'Emotions Pure Innocence The Different Company Charme et Feuilles Jeanne Arthes Boum Muscat