Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

VV Man Roberto Verino για άνδρες

VV Man Roberto Verino για άνδρες

VV Man Roberto Verino για άνδρες Βίντεο
VV Man Roberto Verino για άνδρες Εικόνες VV Man Roberto Verino για άνδρες Εικόνες VV Man Roberto Verino για άνδρες Εικόνες

VV Man από Roberto Verino είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. VV Man κυκλοφόρησε το έτος 2004. VV Man έχει δημιουργηθεί από Francis Deleamont και Ilias Ermenidis. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , πεπόνι, Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι Κανέλα, Βιολέτα, πιπέρι, γιασεμί, γαρίφαλο, ηλιοτρόπιο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, μοσχογαλή, Μόσχος, Κέδρος και Ζωϊκό Άμπερ.

πορτοκάλι πεπόνι Μανταριν ορανζ Περγαμόντο Κάρδαμο

Κανέλα Βιολέτα πιπέρι γιασεμί γαρίφαλο ηλιοτρόπιο τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο πατσουλί μοσχογαλή Μόσχος Κέδρος Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about VV Man by Roberto Verino.

VV Man Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Verino VV Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Verino VV Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει VV Man by Roberto Verino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για VV Man by Roberto Verino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Esprit Life by Esprit Men Cacharel Cacharel Pour Homme Lubin Idole Azzaro Acteur Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Paul Sebastian Onyx Bijan Bijan VIP Usher Usher VIP CB I Hate Perfume Patchouli Empire Kesling Be Bop Nicolai Parfumeur Createur Vetyver