Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Verino Roberto Verino για γυναίκες

Verino Roberto Verino για γυναίκες

Verino από Roberto Verino είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Verino κυκλοφόρησε το έτος 1992. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Gerard Anthony. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γάλβανο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, κρίνος, γιασεμί και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ γάλβανο Περγαμόντο

άνθη πορτοκαλιάς κρίνος γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Verino by Roberto Verino.

Verino Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Verino Verino fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Verino Verino, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Verino by Roberto Verino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Verino by Roberto Verino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Puma Woman Liz Claiborne Curve Kicks Victoria`s Secret Pink Beach s.Oliver Love 2008 Carven Carven Couture Halston Halston Sheer Roberto Verino VV Tropic Sarah Jessica Parker Endless Eisenberg Rouge & Noir Paris Hilton Passport Paris