Σχεδιαστές » R S » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Very Verino Roberto Verino για γυναίκες

Very Verino Roberto Verino για γυναίκες

aquatic
Very Verino Roberto Verino για γυναίκες Εικόνες

Very Verino από Roberto Verino είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Very Verino κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, λάιμ και Πράσινο Μήλο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί σαμπακ, Υδάτινες νότες και τζίντζερ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο γκρειπ φρουτ λάιμ Πράσινο Μήλο

γιασεμί σαμπακ Υδάτινες νότες τζίντζερ

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Very Verino by Roberto Verino.

Very Verino Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Verino Very Verino fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Verino Very Verino, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Very Verino by Roberto Verino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Very Verino by Roberto Verino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Ralph Lauren Safari Annick Goutal La Violette Versace Versace Essence Emotional Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Calvin Klein Eternity Summer 2008 Revlon Rouge de Revlon Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Floris Edwardian Bouquet MAC MAC Creation Hue TerraNova Sakura and Green Tea La Bouquetiere Emotion Celeste