Σχεδιαστές » R S » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Vizzari Roberto Vizzari για άνδρες

Vizzari Roberto Vizzari για άνδρες

Vizzari από Roberto Vizzari είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Vizzari κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, λεμόνι, Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Ολίβανο, Βενζόη , μοσχοκάρυδο και λάβδανο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος, σπόρος Τόνκα, λευκός μόσχος, βρύα, Βανίλια Μπέρμπον, δέρμα και νότες ξύλων.

γκρειπ φρουτ λεμόνι Μανταριν ορανζ Περγαμόντο πορτοκάλι

Ολίβανο Βενζόη μοσχοκάρυδο λάβδανο

πατσουλί Κέδρος σπόρος Τόνκα λευκός μόσχος βρύα Βανίλια Μπέρμπον δέρμα νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vizzari by Roberto Vizzari.

Vizzari Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Vizzari Vizzari fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Vizzari Vizzari, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vizzari by Roberto Vizzari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vizzari by Roberto Vizzari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Azzaro Jetlag Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Gendarme 7 Sinful Scents Rage Le Jardin Retrouve Citron Poivre Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Yachtsman Zanzibar Yardley Iris and Lavender Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Joya FvsS: Composition No. 6 Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights Zara Zara Man