Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Vizzari Roberto Vizzari για γυναίκες

Vizzari Roberto Vizzari για γυναίκες

Vizzari Roberto Vizzari για γυναίκες Εικόνες

Vizzari από Roberto Vizzari είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Vizzari κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, πράσινα φύλλα, φρέζια και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι ροδάκινο , κρίνος, ίριδα και ρόδο Γαλλίας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανίλια και Μόσχος.

Περγαμόντο πράσινα φύλλα φρέζια ροζ πιπέρι

ροδάκινο κρίνος ίριδα ρόδο Γαλλίας

σανδαλόξυλο Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vizzari by Roberto Vizzari.

Vizzari Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Vizzari Vizzari fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Vizzari Vizzari, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vizzari by Roberto Vizzari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vizzari by Roberto Vizzari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Aramis Aramis Always for Her Monotheme Fine Fragrances Venezia White Tea Baldinini Baldinini de Nuit True Religion True Religion Lacoste Femme de Lacoste Avon Spotlight Tova Beverly Hills Tova Signature Gap Close Bath and Body Works Twilight Woods O Boticario Quasar Christopher Joseph Christopher Joseph Rasasi Blue Lady