Σχεδιαστές » R S » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Vizzari Belle Roberto Vizzari για γυναίκες

Vizzari Belle Roberto Vizzari για γυναίκες

Vizzari Belle Roberto Vizzari για γυναίκες Εικόνες

Vizzari Belle από Roberto Vizzari είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, άνθη πορτοκαλιάς και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κεχριμπάρι, πραλίνα και ξύλο κασμίρι.

Εσπεριδοειδή άνθη πορτοκαλιάς ροζ πιπέρι

ίριδα γιασεμί ροδάκινο

πατσουλί Κεχριμπάρι πραλίνα ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vizzari Belle by Roberto Vizzari.

Vizzari Belle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Vizzari Vizzari Belle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Vizzari Vizzari Belle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vizzari Belle by Roberto Vizzari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vizzari Belle by Roberto Vizzari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Pussy Deluxe Pussy Deluxe Estée Lauder Pleasures Delight Victoria`s Secret More PINK Please Kylie Minogue Showtime EDP Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Vera Wang Glam Princess Sarantis B.U. Fantasy Laurence Dumont Figue Sauvage Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Naomi Campbell Naomi Parfums DelRae Emotionnelle Stacked Style Rococo Rouge