Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Vizzari Femme Roberto Vizzari για γυναίκες

Vizzari Femme Roberto Vizzari για γυναίκες

Vizzari Femme Roberto Vizzari για γυναίκες Εικόνες

Vizzari Femme από Roberto Vizzari είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, φρούτο Γιούζου και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, τριαντάφυλλο και βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ίριδα, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και ηλιοτρόπιο.

γκρειπ φρουτ φρούτο Γιούζου Φραγκοστάφυλλο

γαρδένια τριαντάφυλλο βατόμουρο

Μόσχος ίριδα σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vizzari Femme by Roberto Vizzari.

Vizzari Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Vizzari Vizzari Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Vizzari Vizzari Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vizzari Femme by Roberto Vizzari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vizzari Femme by Roberto Vizzari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cacharel Amor Amor Police Police Caribbean Byblos Blu Light Fever Givenchy Eau de Givenchy Royal Doulton Doulton By Kilian Prelude to Love Lucky Brand Lucky You for Women Escada Ocean Lounge Paul Sebastian Funky Sexy Cool Benefit B Spot Sage Machado Jade & Topaz Estée Lauder Pleasures Bloom