Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Vizzari Homme Roberto Vizzari για άνδρες

Vizzari Homme Roberto Vizzari για άνδρες

Vizzari Homme Roberto Vizzari για άνδρες Εικόνες Vizzari Homme Roberto Vizzari για άνδρες Εικόνες

Vizzari Homme από Roberto Vizzari είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Κάρδαμο, Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, μοσχοκάρυδο, φασκόμηλο και άχυρο; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βανιλια και Αμπρετη (Μολόχα).

Κάρδαμο Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

Λεβάντα μοσχοκάρυδο φασκόμηλο άχυρο

βετιβέρ Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vizzari Homme by Roberto Vizzari.

Vizzari Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Vizzari Vizzari Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Vizzari Vizzari Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vizzari Homme by Roberto Vizzari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vizzari Homme by Roberto Vizzari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Creed Original Vetiver Montale Wood and Spices Costes Costes Hermes Un Jardin Apres la Mousson Yves Rocher Comme une Evidence Homme Mona di Orio Amyitis Replay Replay Intense for Him Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Linari Notte Bianca Demeter Fragrance Mahogany Aramis Impeccable Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum