Σχεδιαστές » R S » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Vizzari Noir Roberto Vizzari για άνδρες

Vizzari Noir Roberto Vizzari για άνδρες

απαλό πικάντικο
Vizzari Noir Roberto Vizzari για άνδρες Εικόνες

Vizzari Noir από Roberto Vizzari είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Vizzari Noir κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, Λεβάντα, ροζ πιπέρι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος και Ζωϊκό Άμπερ.

λεμόνι Λεβάντα ροζ πιπέρι Μανταριν ορανζ

άνθη πορτοκαλιάς νερόλι

πατσουλί Κέδρος Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vizzari Noir by Roberto Vizzari.

Vizzari Noir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roberto Vizzari Vizzari Noir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roberto Vizzari Vizzari Noir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vizzari Noir by Roberto Vizzari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vizzari Noir by Roberto Vizzari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Lorenzo Villoresi Garofano Gant Gant Summer 2009 Tonatto Profumi Albi Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Aramis Aramis Cool Blend James Heeley Esprit du Tigre Rasasi Blue For Men Coty Avatar Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Joya FvsS: Composition No. 6 Mansfield Antonio De Curtis