Σχεδιαστές » R S » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Rubino Roccobarocco για γυναίκες

Rubino Roccobarocco για γυναίκες

Rubino Roccobarocco για γυναίκες Εικόνες

Rubino από Roccobarocco είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Rubino κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maurizio Cerizza. Η νότα κορυφής είναι Εσπεριδοειδή; η μεσαία νότα είναι παιώνια; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, νότες ξύλων και Μόσχος.

Εσπεριδοειδή

παιώνια

πατσουλί νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rubino by Roccobarocco.

Rubino Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roccobarocco Rubino fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roccobarocco Rubino, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rubino by Roccobarocco. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rubino by Roccobarocco αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Breil Milano Breil Milano Fragrance for Woman Celine Magic Teo Cabanel Oha Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Penhaligon`s Victorian Posy Paco Rabanne La Nuit Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Infusion Organique Sands of Morocco Molyneux Le Chic Brut Parfums Prestige Audace Revlon Intimate