Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Scirocco Roccobarocco για άνδρες

Scirocco Roccobarocco για άνδρες

Scirocco Roccobarocco για άνδρες Εικόνες

Scirocco από Roccobarocco είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Scirocco κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και καρυκεύματα; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος και Λουλούδια; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο καρυκεύματα

Κέδρος Λουλούδια

Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Scirocco by Roccobarocco.

Scirocco Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roccobarocco Scirocco fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roccobarocco Scirocco, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Scirocco by Roccobarocco. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Scirocco by Roccobarocco αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Guerlain Vetiver Extreme Tom Ford Tom Ford for Men Extreme Yves Rocher Comme une Evidence Homme Burberry Burberry London Special Edition for Men Ted Baker Endurance Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme Jacomo Art Collection by Jacomo #09 Oriflame Platinum Cuba Paris Cuba Orange Guerlain Chamade Pour Homme Detaille Yatching Florascent Aqua Colonia Vetyver