Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Aquaman Rochas για άνδρες

Aquaman Rochas για άνδρες

Aquaman Rochas για άνδρες Εικόνες

Aquaman από Rochas είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Aquaman κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι Ευκάλυπτος, Κυπαρίσσι και γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, φασκόμηλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Κέδρος και Κάρδαμο.

Ευκάλυπτος Κυπαρίσσι γκρειπ φρουτ

κόλιανδρος φασκόμηλο Γεράνι

Κεχριμπάρι Κέδρος Κάρδαμο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aquaman by Rochas.

Aquaman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rochas Aquaman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rochas Aquaman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aquaman by Rochas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aquaman by Rochas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Bvlgari BLV Pour Homme Chanel Allure Homme Sport Kenzo Tokyo by Kenzo Esprit Dynamic Life for Him L`Erbolario China S.T. Dupont Passenger for Men Thierry Mugler A*Men Sunessence Edition Orage d`Ete Lancetti Suspense Diane von Furstenberg D The Different Company Sens et Bois Vero Profumo onda eau de parfum Smell Bent One