Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Desir Pour Homme Rochas για άνδρες

Desir Pour Homme Rochas για άνδρες

κακάο
Desir Pour Homme Rochas για άνδρες Βίντεο
Desir Pour Homme Rochas για άνδρες Εικόνες Desir Pour Homme Rochas για άνδρες Εικόνες

Desir Pour Homme από Rochas είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Desir Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Quest International. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Γλυκάνισο και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι Κακάο και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, ξύλο κασμίρι και Κέδρος.

γκρειπ φρουτ Γλυκάνισο Νεράντζι

Κακάο Κάρδαμο

Βανίλια ξύλο κασμίρι Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Desir Pour Homme by Rochas.

Desir Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rochas Desir Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rochas Desir Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Desir Pour Homme by Rochas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Desir Pour Homme by Rochas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Laura Biagiotti Roma per Uomo Gucci Envy for Men Parfum d`Empire Equistrius Tom Ford Bois Rouge Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Eau d'Orient Cartier Must Cartier Pour Homme Essence Etro Etra Etro Etro Patchouly Chevignon Forever Mine for Men Ella Mikao Yujin Men Rasasi Oudh al Mithali