Σχεδιαστές » R S » Δερμα « Ομάδες

Globe Rochas για άνδρες

Globe Rochas για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Globe Rochas για άνδρες Εικόνες Globe Rochas για άνδρες Εικόνες Globe Rochas για άνδρες Εικόνες

Globe από Rochas είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Globe κυκλοφόρησε το έτος 1991. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nicolas Mamounas. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, κύμινο, κόλιανδρος, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, έλατο, γιασεμί, κύμινο, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, δέρμα, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Μόσχος, Βέτιβερ και Κέδρος.

Αρτεμισία κύμινο κόλιανδρος Περγαμόντο λεμόνι

Γαρύφαλλο έλατο γιασεμί κύμινο κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Γεράνι

λάβδανο δέρμα σανδαλόξυλο πατσουλί Μόσχος Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Globe by Rochas.

Globe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rochas Globe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rochas Globe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Globe by Rochas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Globe by Rochas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Halston Halston Z14 Mark Buxton Hot Leather English Leather English Leather Sonoma Scent Studio Fireside Intense Humiecki & Graef Askew James Heeley Cuir Pleine Fleur Truefitt & Hill Spanish Leather Auguste Esprit de Cuir Lord`s Jester Zephyr L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore S-Perfume Se-x Strange Invisible Perfumes Black Rosette