Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Lumiere Original Rochas για γυναίκες

Lumiere Original Rochas για γυναίκες

Lumiere Original Rochas για γυναίκες Εικόνες

Lumiere Original από Rochas είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Lumiere Original κυκλοφόρησε το έτος 1984. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nicolas Mamounas. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, άνθη πορτοκαλιάς, πράσινα φύλλα, Βιολέτα, Νότες φρούτων και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα, τουμπερόζα, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, υάκυνθος, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και νάρκισσος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, βρύα δριός, Βέτιβερ και Κέδρος.

Αλδεϋδες άνθη πορτοκαλιάς πράσινα φύλλα Βιολέτα Νότες φρούτων Περγαμόντο

αγιόκλημα τουμπερόζα ρίζωμα ίρις γιασεμί υάκυνθος Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο νάρκισσος

σανδαλόξυλο Μόσχος βρύα δριός Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lumiere Original by Rochas.

Lumiere Original Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rochas Lumiere Original fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rochas Lumiere Original, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lumiere Original by Rochas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lumiere Original by Rochas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Annick Goutal Myrrhe Ardente Avon Little Black Dress Boucheron Jeweler Boucheron Edition - Boucheron Eau de Parfum Montale Aoud Collection - Golden Aoud Mary Kay Affection Fragonard Cette Nuit La Confidentiel Cafe Parfums Cafe Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Lostmarch Lann-Ael Ajmal Mawsouf Agonist The Infidels Norma Kamali Incense