Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

Macassar Rochas για άνδρες

Macassar Rochas για άνδρες

Το είχα : 2

Macassar Rochas για άνδρες Εικόνες Macassar Rochas για άνδρες Εικόνες

Macassar από Rochas είναι ένα άρωμα για άνδρες. Macassar κυκλοφόρησε το έτος 1980. Macassar έχει δημιουργηθεί από Nicolas Mamounas και Roger Pellegrino. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία, Νότες φρούτων, νότες πρασίνου, Περγαμόντο και πευκοβελόνες; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, πατσουλί, γιασεμί, Βέτιβερ, Κέδρος και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Καρύδα και βρύα δριός.

Αρτεμισία Νότες φρούτων νότες πρασίνου Περγαμόντο πευκοβελόνες

Γαρύφαλλο πατσουλί γιασεμί Βέτιβερ Κέδρος Γεράνι

δέρμα Κεχριμπάρι Μόσχος Καρύδα βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Macassar by Rochas.

Macassar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rochas Macassar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rochas Macassar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Macassar by Rochas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Macassar by Rochas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
The Body Shop Patchouli Dr Nicholas Perricone Neuropeptide Synergy CnR Create Scorpio Essentially Me Chypre CB I Hate Perfume November Bond No 9 New Orleans Ruehl No.925 Ruehl No.925 Marc Jacobs Lola Velvet Montale Mango Manga Ferrari Scuderia Ferrari Cinq Mondes Pluie de Pétales de Roses Baldinini Or Noir