Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Reflets d'Eau de Rochas Rochas για γυναίκες

Reflets d'Eau de Rochas Rochas για γυναίκες

αλδεϋδικό
Reflets d'Eau de Rochas Rochas για γυναίκες Εικόνες

Reflets d'Eau de Rochas από Rochas είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Reflets d'Eau de Rochas κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, πορτοκάλι , μανταρίνι και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, τριαντάφυλλο και Κυκλάμινο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

Αλδεϋδες πορτοκάλι μανταρίνι λεμόνι

παιώνια τριαντάφυλλο Κυκλάμινο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Reflets d'Eau de Rochas by Rochas.

Reflets d'Eau de Rochas Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rochas Reflets d'Eau de Rochas fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rochas Reflets d'Eau de Rochas, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Reflets d'Eau de Rochas by Rochas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Reflets d'Eau de Rochas by Rochas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Gio Naomi Campbell Paradise Passion Charriol Charriol Eau de Toilette B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Ted Baker Endurance Women Franck Olivier Eau de Passion Women Franck Olivier Passion O Boticario Floratta in Gold Nina Ricci Nina L`Elixir Faberlic Fruity Story Jessica Simpson Juicy Dessert Jeanne Arthes Lover