Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Rochas Man Rochas για άνδρες

Το έχω: 2 Το είχα : 5 Το θέλω: 2

καφές
Rochas Man Rochas για άνδρες Βίντεο Rochas Man Rochas για άνδρες Βίντεο
Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες

Rochas Man από Rochas είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Rochas Man κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maurice Roucel. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, κρίνο της κοιλάδας, βατόμουρο και Καπουτσίνο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

Λεβάντα Περγαμόντο

γιασεμί Κέδρος της Βιρτζίνιας κρίνο της κοιλάδας βατόμουρο Καπουτσίνο

σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rochas Man by Rochas.

Rochas Man Σχόλια Αρωμάτων

nortsuburbs13
nortsuburbs13

Ωραιο ανοιγμα λεβαντας αλλα απο κει και περα μου θυμιζε μια πιο ελαφρια A*Men.Η διαρκεια στο δερμα μου δεν ηταν πανω απο 4 ωρες.

Jan
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rochas Rochas Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rochas Rochas Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rochas Man by Rochas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rochas Man by Rochas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Fendi Fendi Uomo JoAnne Bassett Memories S.T. Dupont Passenger for Men Floris Vetiver ScentStory 24 Burberry Burberry London for Men Special Edition 2009 Springfield Be Real SPF Truefitt & Hill Trafalgar Charriol Charriol Homme Sport Tesori d`Oriente Marrakech Patchouli E Ginger Yves Rocher Trimaran Antonio Miro Siesta