Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Rochas Man Rochas για άνδρες

Το έχω: 3 Το είχα : 6 Το θέλω: 2

καφές
Rochas Man Rochas για άνδρες Βίντεο Rochas Man Rochas για άνδρες Βίντεο
Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες Rochas Man Rochas για άνδρες Εικόνες

Rochas Man από Rochas είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Rochas Man κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Maurice Roucel. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, κρίνο της κοιλάδας, βατόμουρο και Καπουτσίνο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

Λεβάντα Περγαμόντο

γιασεμί Κέδρος της Βιρτζίνιας κρίνο της κοιλάδας βατόμουρο Καπουτσίνο

σανδαλόξυλο πατσουλί Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rochas Man by Rochas.

Rochas Man Σχόλια Αρωμάτων

imaginos
imaginos

Αυτό που λέμε, άρωμα υπογραφή. Δυνατό ειδικά στην αρχή μετά γλυκαίνει και διαρκεί περίπου 6 ώρες. Το καπουτσίνο κάνει τη διαφορά. Μοναδικός σχεδιασμός και στο μπουκάλι. Η απόλυτη αντρική κολόνια από ένα οίκο που ήξερε πάντα να φτιάχνει σωστά αρώματα.

Oct
elena vosnaki
elena vosnaki

Λίγα αρώματα θα έκαναν με την παρουσίασή τους και μόνο ένα έφηβο αγόρι να ξεκαρδιστεί στα γέλια, χειρονομώντας στους κολλητούς. Αλλά εύκολα ξεπερνάς το οπτικό "εμπόδιο" γνωρίζοντας την ευωδιά, μιας και λίγα αρώματα είναι τόσο προσηνή κι ευκολοπλησίαστα όσο αυτό, χωρίς ωστόσο να προδίδουν τους σιωπηρούς κανόνες της σοβαρής αρωματοποιίας.

Με τις τρεις βασικές νότες που ξεχωρίζουν, καφέ, βανίλια και λεβάντα, χτυπάει βεληνεκές 3G (και το σημείο G) απρόσκοπτα: ενήλικες γεύσεις μεν, που όμως με λίγο αφρόγαλα συνδέονται με τις απλούστερες χαρές της παιδικότητας, κι ένα κέλυφος που δεν ρισκάρει να εξωκείλει από τις παραδοσιακές αρχές της αρρενωπότητας όπως μας τις παρέδωσαν οι δέκα εντολές του GQ κι ο κουρέας της γειτονιάς.

Κυρίες μου, μην το καθυστερείτε. Προσθέστε το στο ράφι του μπάνιου για να το μοιράζεστε.

Oct
nortsuburbs13
nortsuburbs13

Ωραιο ανοιγμα λεβαντας αλλα απο κει και περα μου θυμιζε μια πιο ελαφρια A*Men.Η διαρκεια στο δερμα μου δεν ηταν πανω απο 4 ωρες.

Jan
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rochas Rochas Man fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rochas Rochas Man, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rochas Man by Rochas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rochas Man by Rochas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Burberry London for Men Lanvin Avant Garde Byblos In Black Montblanc Presence Christian Dior Dior Homme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Giorgio Armani Armani Code Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Jean Paul Gaultier Le Male Viktor&Rolf Spicebomb Nikos Sculpture pour Homme Montblanc Emblem Trussardi Trussardi A Way for Him Animale Animale Animale for Men Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu Joop! Joop! Homme Wild Boucheron Jaipur Homme Davidoff Hot Water DSQUARED² He Wood Rocky Mountain Wood Calvin Klein CK One Shock For Him