Σχεδιαστές » R S » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Rochas Soleil Rochas για γυναίκες

Rochas Soleil Rochas για γυναίκες

Rochas Soleil Rochas για γυναίκες Βίντεο

Rochas Soleil από Rochas είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Rochas Soleil κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι, μανταρίνι και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, άνθη πορτοκαλιάς και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, λευκά ξύλα και Βανίλια.

αχλάδι μανταρίνι ροζ πιπέρι

τουμπερόζα άνθη πορτοκαλιάς τριαντάφυλλο

πατσουλί λευκά ξύλα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rochas Soleil by Rochas.

Rochas Soleil Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rochas Rochas Soleil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rochas Rochas Soleil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rochas Soleil by Rochas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rochas Soleil by Rochas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Femme Montana Parfum d`Elle Badgley Mischka Badgley Mischka Marks and Spencer Truly Decadent Jasper Conran Jasper Conran Her Custo Barcelona Custo Barcelona Seven Skies Chelsea Girls biehl parfumkunstwerke pc02 Molyneux Fete DSH Perfumes Cimabue (Italian Journey no. 8) Rasasi Rasasi Galimard Carina