Σχεδιαστές » R S » Φρουτενιο Συπρε « Ομάδες

Secret de Rochas Rochas για γυναίκες

Secret de Rochas Rochas για γυναίκες

τροπικό
Secret de Rochas Rochas για γυναίκες Βίντεο
Secret de Rochas Rochas για γυναίκες Εικόνες Secret de Rochas Rochas για γυναίκες Εικόνες

Secret de Rochas από Rochas είναι ένα Φρουτενιο Συπρε άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Secret de Rochas κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean-Michel Duriez. Οι νότες κορυφής είναι Μάνγκο, ροδάκινο , φρούτο του πάθους και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι βρύα δριός, πατσουλί και Μόσχος.

Μάνγκο ροδάκινο φρούτο του πάθους νότες πρασίνου

Oσμανθός γιασεμί

βρύα δριός πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Secret de Rochas by Rochas.

Secret de Rochas Σχόλια Αρωμάτων

Melina
Melina

Η τέλεια λέξη που μπορείς να πεις να περιγράψεις το συναίσθημα που σε περιτυλίγει ψεκάζοντας το secret eίναι tender-τρυφερό .Τρυφερό από όλες τις απόψεις.

Dec
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rochas Secret de Rochas fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rochas Secret de Rochas, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Secret de Rochas by Rochas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Secret de Rochas by Rochas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Συπρε
Christian Dior Miss Dior Cherie Balenciaga Quadrille Lacoste Touch of Sun ID Parfums Andalucia Vivienne Westwood Libertine Ayala Moriel Autumn Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Women Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms Neil Morris Hologram Ulric de Varens Varensia ID Parfums Vertige John Mac Steed Lady Mac Steed Prune