Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Tocadilly Rochas για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic
καρύδα

Tocadilly από Rochas είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tocadilly κυκλοφόρησε το έτος 1997. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Οι νότες κορυφής είναι πασχαλιά και Αγγούρι; οι μεσαίες νότες είναι Καρύδα, γιασεμί και υάκυνθος;

πασχαλιά Αγγούρι

Καρύδα γιασεμί υάκυνθος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tocadilly by Rochas.

Tocadilly Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rochas Tocadilly fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rochas Tocadilly, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tocadilly by Rochas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tocadilly by Rochas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Stella McCartney Stella Rose Absolute Gres Cabotine Avon Rare Pearls Alfred Sung Sung Day Mist Borsari Violetta di Parma Anna Sui Dolly Girl On The Beach Stella McCartney Sheer Stella 2008 L`Erbolario Narciso Sublime Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 Ulric de Varens Mini Charm JoAnne Bassett Chantelle Jennifer Aniston Lolavie