Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Eau Intense Rodier για άνδρες

Eau Intense Rodier για άνδρες

Eau Intense από Rodier είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Βιολέτα και Βασιλικός; η μεσαία νότα είναι Βέτιβερ; η νότα της βάσης είναι σανδαλόξυλο.

Βιολέτα Βασιλικός

Βέτιβερ

σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Intense by Rodier.

Eau Intense Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rodier Eau Intense fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rodier Eau Intense, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Intense by Rodier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Intense by Rodier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Christian Lacroix Noir Byblos Blu Man Energy Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Liz Claiborne Mambo Mix for Men Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Memo Moon Safari Princesse Marina De Bourbon M de Bourbon Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Cartier Roadster Sport Ayala Moriel Bon Zai Histoires de Parfums Noir Patchouli Jeanne Arthes CO2 Extreme