Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau Legere Rodier για γυναίκες

Eau Legere Rodier για γυναίκες

Eau Legere από Rodier είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau Legere κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Aνθός Βαμβακιού, ανθός μανταρινιού και ροζ πικροδάφνη; η μεσαία νότα είναι ίριδα; η νότα της βάσης είναι Μόσχος.

Aνθός Βαμβακιού ανθός μανταρινιού ροζ πικροδάφνη

ίριδα

Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Legere by Rodier.

Eau Legere Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rodier Eau Legere fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rodier Eau Legere, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Legere by Rodier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Legere by Rodier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Ylang & Vanille Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Estée Lauder Pleasures Summer Fun Emanuel Ungaro Senso Bogner Bogner Woman No.1 Mary Kay Sparkling Honeysuckle Lollia Imagine Calypso Christiane Celle Calypso Violette Mistral Gardenia Royal TerraNova Pikake Katie Price aka Jordan Precious Love Le Labo Bouquet Blanc