Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο « Ομάδες

Rodier pour Homme Rodier για άνδρες

Rodier pour Homme Rodier για άνδρες

Rodier pour Homme από Rodier είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Rodier pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2002. Οι νότες κορυφής είναι Βασιλικός και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο και μοσχοκάρυδο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και βρύα δριός.

Βασιλικός Περγαμόντο

φασκόμηλο μοσχοκάρυδο

Κέδρος βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rodier pour Homme by Rodier.

Rodier pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Rodier Rodier pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Rodier Rodier pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rodier pour Homme by Rodier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rodier pour Homme by Rodier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Annick Goutal Eau de Lavande Yardley Lavander Spa Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Mary Kay Velocity Man Cattier Eau de Provence Candie`s Candie`s Men Brooks Brothers New York for Gentlemen Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Tommy Hilfiger Hilfiger Athletics L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Intelligent Nutrients Nurture