Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Bambou Roger & Gallet για γυναίκες

Bambou Roger & Gallet για γυναίκες

Bambou Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Bambou Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Bambou Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες

Bambou από Roger & Gallet είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες. Bambou κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Μανταριν ορανζ, πορτοκάλι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Φύλλο Συκιάς, Φύλλο Μπαμπού και νεροκάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Μόσχος και Βέτιβερ.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ πορτοκάλι Περγαμόντο

Φύλλο Συκιάς Φύλλο Μπαμπού νεροκάρδαμο

Κέδρος Μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bambou by Roger & Gallet.

Bambou Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roger & Gallet Bambou fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roger & Gallet Bambou, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bambou by Roger & Gallet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bambou by Roger & Gallet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Diesel Diesel Green Masculine Yves Saint Laurent Kouros Cologne Sport Eau d'Ete Summer Fragrance Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Fragonard Vetyver O Boticario Zaad Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Cerruti Cerruti 1881 Intense Pour Homme Lanvin Vetyver Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Guerlain Guerlain Homme Intense Princesse Marina De Bourbon M de Bourbon Jeanne Arthes Rocky Man