Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Bambou Roger & Gallet για γυναίκες

Bambou Roger & Gallet για γυναίκες

Bambou Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Bambou Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Bambou Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες

Bambou από Roger & Gallet είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες. Bambou κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Μανταριν ορανζ, πορτοκάλι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι Φύλλο Συκιάς, Φύλλο Μπαμπού και νεροκάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Μόσχος και Βέτιβερ.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ πορτοκάλι Περγαμόντο

Φύλλο Συκιάς Φύλλο Μπαμπού νεροκάρδαμο

Κέδρος Μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bambou by Roger & Gallet.

Bambou Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roger & Gallet Bambou fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roger & Gallet Bambou, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bambou by Roger & Gallet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bambou by Roger & Gallet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Fragrances of Ireland Inis Or Gin Tonic Gin Tonic Man Koto Parfums L`Eau de Arthur Victoria`s Secret Very Sexy Dare Molton Brown Bracing Silverbirch Paco Rabanne Ultraviolet Man Aurore Borealis Edition Gap Washed Cotton No.784 D.S. & Durga Vetyver Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Molinard Molinard Homme III Kenzo Kenzo Homme  Boisee Jo Malone Sweet Lime & Cedar