Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Blue Carnation Roger & Gallet για γυναίκες

Blue Carnation Roger & Gallet για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Blue Carnation Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Blue Carnation Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες

Blue Carnation από Roger & Gallet είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Blue Carnation κυκλοφόρησε το έτος 1937. Το άρωμα περιέχει Γαρύφαλλο, Γλυκάνισο, μοσχοκάρφι, Βανίλια και πιπέρι.

Γαρύφαλλο Γλυκάνισο μοσχοκάρφι Βανίλια πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Blue Carnation by Roger & Gallet.

Blue Carnation Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roger & Gallet Blue Carnation fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roger & Gallet Blue Carnation, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Blue Carnation by Roger & Gallet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Blue Carnation by Roger & Gallet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Il Profvmo Aria di Mare Caron Muguet du Bonheur Leonard Nuit Fabuleuse Adrienne Vittadini Venezia Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Lili Bermuda Oleander JoAnne Bassett Camille Norma Kamali Zagara TerraNova Pikake Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss