Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Cedrat Roger & Gallet για γυναίκες

Cedrat Roger & Gallet για γυναίκες

Cedrat Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Cedrat Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Cedrat Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Cedrat Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Cedrat Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες

Cedrat από Roger & Gallet είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Cedrat κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι μέντα, γκρειπ φρουτ, Kίτρο και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι Βασιλικός, Κάρδαμο και θαλασσινές νότες; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βέτιβερ, Κέδρος και Λευκό Κεχριμπάρι.

μέντα γκρειπ φρουτ Kίτρο καρπούζι

Βασιλικός Κάρδαμο θαλασσινές νότες

Μόσχος Βέτιβερ Κέδρος Λευκό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cedrat by Roger & Gallet.

Cedrat Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roger & Gallet Cedrat fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roger & Gallet Cedrat, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cedrat by Roger & Gallet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cedrat by Roger & Gallet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Thierry Mugler Cologne Summer Flash Bond No 9 Eau de New York Davidoff Echo Summer Fizz Lalique Louxor de Lalique Comme des Garcons Energy C Lemon Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Comme des Garcons Comme des Garcons Series 4 Cologne : Citrico Calypso Christiane Celle Calypso Tangerine A Perfume Organic Urban Organic Guerlain Guerlain Homme L`Eau Bath House Bergamot and  Amber