Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο « Ομάδες

Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet για γυναίκες

Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet για γυναίκες

Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Eau de Shiso Aroma Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες

Eau de Shiso Aroma από Roger & Gallet είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, μανταρίνι, παιώνια, Μπαμπού, μέντα και σανδαλόξυλο.

Περγαμόντο μανταρίνι παιώνια Μπαμπού μέντα σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Shiso Aroma by Roger & Gallet.

Eau de Shiso Aroma Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Shiso Aroma by Roger & Gallet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Shiso Aroma by Roger & Gallet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 s.Oliver Love Man 2008 Fragonard Concerto Molinard Double Fracheur Pour Lui Odori Tabacco Brooks Brothers New York for Gentlemen Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010 Sage Machado Sage Xerjoff Oroville