Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο « Ομάδες

L`Homme Roger & Gallet για άνδρες

L`Homme Roger & Gallet για άνδρες

L`Homme από Roger & Gallet είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. L`Homme κυκλοφόρησε το έτος 1979. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, Αμάλφι λεμόνι και μέντα; η μεσαία νότα είναι Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, καρυκεύματα και Κεχριμπάρι.

μοσχοκάρυδο Αμάλφι λεμόνι μέντα

Υλάνγκ Υλάνγκ

νότες ξύλων καρυκεύματα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Homme by Roger & Gallet.

L`Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roger & Gallet L`Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roger & Gallet L`Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Homme by Roger & Gallet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Homme by Roger & Gallet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Tommy Hilfiger T Alfred Dunhill Dunhill Pure Oriflame Free Attitude The Body Shop White Musk For Men Benetton B. Clean Fresh Cinq Mondes Eau Egyptienne Jeanne Arthes Love Generation Freedom Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI O Boticario Thaty Ralph Lauren Polo Red White & Blue Caswell Massey English Lavander CB I Hate Perfume Lavender Tea