Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο « Ομάδες

Lavande Royale Roger & Gallet για γυναίκες

Lavande Royale Roger & Gallet για γυναίκες

Lavande Royale Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες

Lavande Royale από Roger & Gallet είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες. Lavande Royale κυκλοφόρησε το έτος 1899. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι καρυκεύματα, Λεβάντα και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βενζόη , Βανίλια, βρύα δριός και Κέδρος.

πορτοκάλι Μανταριν ορανζ

καρυκεύματα Λεβάντα Γεράνι

Μόσχος Βενζόη Βανίλια βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lavande Royale by Roger & Gallet.

Lavande Royale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roger & Gallet Lavande Royale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roger & Gallet Lavande Royale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lavande Royale by Roger & Gallet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lavande Royale by Roger & Gallet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Tommy Hilfiger T Avon Individual Blue for Him Lomani Lomani pour Homme L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Paul Sebastian PS Fine Cologne Rodier Rodier pour Homme Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery MAC MAC Creations Hue: Naked Honey Demeter Fragrance Lavender Martini Liz Earle Botanical Essence No.1 Melvita Floral Water Lemon Balm Solinotes Musc