Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Open Roger & Gallet για άνδρες

Open Roger & Gallet για άνδρες

ταμπάκο
Open Roger & Gallet για άνδρες Εικόνες Open Roger & Gallet για άνδρες Εικόνες

Open από Roger & Gallet είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Περγαμόντο και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο και Θυμάρι; οι νότες της βάσης είναι ταμπάκο, πατσουλί και Βέτιβερ.

Αμάλφι λεμόνι Περγαμόντο Λεβάντα

φασκόμηλο Θυμάρι

ταμπάκο πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Open by Roger & Gallet.

Open Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roger & Gallet Open fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roger & Gallet Open, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Open by Roger & Gallet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Open by Roger & Gallet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Summer Flash Aquolina Blue Sugar Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Giorgio Armani Armani Prive Vetiver Babylone Sean John Unforgivable Black Calvin Klein CK IN2U POP for Him Michael Jordan Jordan Avon Unscripted Ajmal Facets of Him Donna Karan DKNY Men 2009 Roxana Illuminated Perfume Sierra Cale Fragranze d’Autore Mistero