Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Open Roger & Gallet για άνδρες

Open Roger & Gallet για άνδρες

ταμπάκο
Open Roger & Gallet για άνδρες Εικόνες Open Roger & Gallet για άνδρες Εικόνες

Open από Roger & Gallet είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Περγαμόντο και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο και Θυμάρι; οι νότες της βάσης είναι ταμπάκο, πατσουλί και Βέτιβερ.

Αμάλφι λεμόνι Περγαμόντο Λεβάντα

φασκόμηλο Θυμάρι

ταμπάκο πατσουλί Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Open by Roger & Gallet.

Open Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roger & Gallet Open fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roger & Gallet Open, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Open by Roger & Gallet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Open by Roger & Gallet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cartier Pasha de Cartier Davidoff Cool Water Deep Kenzo Kenzo Homme Fresh L`Artisan Parfumeur Jatamansi Sean John Unforgivable Black The Different Company Sel de Vetiver L`Erbolario Vetiver de la Reunion Xerjoff Dhofar Parfumerie Generale Bois Naufrage Joop! Joop! Go Hot Contact Lord`s Jester Selene Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus