Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο « Ομάδες

Vanille Roger & Gallet για γυναίκες

Vanille Roger & Gallet για γυναίκες

Vanille Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Vanille Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Vanille Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες Vanille Roger & Gallet για γυναίκες Εικόνες

Vanille από Roger & Gallet είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Vanille κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, κρίνο της κοιλάδας και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανίλια.

Μανταριν ορανζ γκρειπ φρουτ Περγαμόντο πορτοκάλι

άνθη πορτοκαλιάς κρίνο της κοιλάδας λουλούδι τιαρέ

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vanille by Roger & Gallet.

Vanille Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roger & Gallet Vanille fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roger & Gallet Vanille, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vanille by Roger & Gallet. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vanille by Roger & Gallet αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Paloma Picasso Minotaure Guerlain Eau de Lit Cafe Parfums Cafe L`Erbolario Myrrhae Fresh Tobacco Caramel Yves Rocher Venise Sonoma Scent Studio Ambre Noir Ramon Molvizar Smart Goldskin Tonino Lamborghini Mitico Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Melange Perfume Melange Solid Perfume Warm Keiko Mecheri Myrrhe & Merveilles