Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη « Ομάδες

Le Santal Roger Vivier για γυναίκες

Le Santal Roger Vivier για γυναίκες

Le Santal Roger Vivier για γυναίκες Εικόνες

Le Santal από Roger Vivier είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες. Le Santal κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rami Mekdachi. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, Κέδρος της Βιρτζίνιας και πάπυρος.

σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας πάπυρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Santal by Roger Vivier.

Le Santal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roger Vivier Le Santal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roger Vivier Le Santal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Santal by Roger Vivier. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Santal by Roger Vivier αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Garage Benetton Paradiso Inferno Man Krizia Spazio Krizia Uomo Ulric de Varens Hot! Fragrances Black Le Prince Jardinier Arboretum Molinard Molinard Homme I Caron L`Anarchiste Jacques Bogart Witness Kanøn Norwegian Wood La Bouquetiere Dimanche D.S. & Durga Empress Jingu Jeanne Arthes Cotton Club