Σχεδιαστές » R S » Συπρε « Ομάδες

Fetish Pour Homme Roja Dove για άνδρες

Fetish Pour Homme Roja Dove για άνδρες

Fetish Pour Homme από Roja Dove είναι ένα Συπρε άρωμα για άνδρες. Fetish Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Roja Dove. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λεμόνι και λάιμ; οι μεσαίες νότες είναι Σύκο, γιασεμί, νερόλι και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι Κάρδαμο, Κανέλα, Έλεμι, βρύα δριός, πατσουλί, πιπέρι, Βέτιβερ, Ζωϊκό Άμπερ, Βενζόη , Καστορέουμ, λάβδανο, δέρμα, Μόσχος και Βανίλια.

Περγαμόντο λεμόνι λάιμ

Σύκο γιασεμί νερόλι Βιολέτα

Κάρδαμο Κανέλα Έλεμι βρύα δριός πατσουλί πιπέρι Βέτιβερ Ζωϊκό Άμπερ Βενζόη Καστορέουμ λάβδανο δέρμα Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fetish Pour Homme by Roja Dove.

Fetish Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roja Dove Fetish Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roja Dove Fetish Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fetish Pour Homme by Roja Dove. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fetish Pour Homme by Roja Dove αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Byblos Blu Happy Hour Clarins Eau Dynamisante Serge Lutens Muscs Koublai Khan Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich Creed Green Valley Roja Dove Unspoken Christian Dior Diorling Revillon French Line Jacques Bogart One Man Show Bronnley English Fern Daniel Vaudd Amplexus Pierre Cardin Cardin