Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sweetie Aoud Roja Dove για γυναίκες και άνδρες

Sweetie Aoud Roja Dove για γυναίκες και άνδρες

Sweetie Aoud από Roja Dove είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Sweetie Aoud κυκλοφόρησε το έτος 2015. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Roja Dove. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία και Περγαμόντο; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι άμυρις, Ουντ, Κάρδαμο, Κέδρος, λάβδανο, κύμινο, έλαιο κυπριόλης, Ολίβανο, ξύλο γκουαϊακ, βάλσαμο γκουρζαν, άρκευθος, πατσουλί και λάβδανο Ιταλίας.

Αρτεμισία Περγαμόντο

τριαντάφυλλο

άμυρις Ουντ Κάρδαμο Κέδρος λάβδανο κύμινο έλαιο κυπριόλης Ολίβανο ξύλο γκουαϊακ βάλσαμο γκουρζαν άρκευθος πατσουλί λάβδανο Ιταλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sweetie Aoud by Roja Dove.

Sweetie Aoud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roja Dove Sweetie Aoud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roja Dove Sweetie Aoud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sweetie Aoud by Roja Dove. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sweetie Aoud by Roja Dove αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

FCUK FCUK Her Vera Wang Princess Mila Schön Mila Schön Lei Puredistance I Chiara Boni Tango Molyneux Initiation MDCI Parfums Promesse de l`Aube DSH Perfumes Giardini Segreti (Italian Journey No. 3) Shakira S Tesori d`Oriente Marrakech Ibisco E Pepe Rosa Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine John Mac Steed Lady Mac Steed Rose