Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ever Classic Romane για γυναίκες

Ever Classic Romane για γυναίκες

Ever Classic από Romane είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, ορχιδέα, γιασεμί και γαρδένια; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο και Βανίλια.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

Υλάνγκ Υλάνγκ ορχιδέα γιασεμί γαρδένια

πατσουλί σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ever Classic by Romane.

Ever Classic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Romane Ever Classic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Romane Ever Classic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ever Classic by Romane. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ever Classic by Romane αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Benetton Paradiso Inferno Pink Princesse Marina De Bourbon Eau de Lys Lise Watier Desirable Caron Fleur de Rocaille (1993) Coty Ex`cla-ma`tion L`Erbolario Acacia Clean Clean Simply Soap Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique Donna Karan Iris Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete Dana Love's Baby Soft