Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

G Gigli Romeo Gigli για γυναίκες

G Gigli Romeo Gigli για γυναίκες

G Gigli από Romeo Gigli είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. G Gigli κυκλοφόρησε το έτος 1994. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sophie Labbe. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, νότες πρασίνου, εστραγκόν, Βιολέτα, υάκυνθος, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, ρίζωμα ίρις, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, βρύα δριός, ορχιδέα και Κέδρος.

ανανάς νότες πρασίνου εστραγκόν Βιολέτα υάκυνθος Περγαμόντο λεμόνι

Κυκλάμινο ρίζωμα ίρις γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος βρύα δριός ορχιδέα Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about G Gigli by Romeo Gigli.

G Gigli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Romeo Gigli G Gigli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Romeo Gigli G Gigli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει G Gigli by Romeo Gigli. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για G Gigli by Romeo Gigli αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Serge Lutens Fleurs d'Oranger Serge Lutens Douce Amere Laura Biagiotti Laura Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Avon U by Ungaro for Her Le Prince Jardinier Bouton de Rose Mary Kay Simply Cotton Yves Saint Laurent Elle Shocking Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Rothenstein Deja Vu Rodin Luciano Soprani Solo Soprani Rose