Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη « Ομάδες

Chaparral® Roxana Illuminated Perfume για γυναίκες και άνδρες

Chaparral® Roxana Illuminated Perfume για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό
Chaparral® Roxana Illuminated Perfume για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chaparral® Roxana Illuminated Perfume για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chaparral® Roxana Illuminated Perfume για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chaparral® Roxana Illuminated Perfume για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chaparral® Roxana Illuminated Perfume για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chaparral® Roxana Illuminated Perfume για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Chaparral® από Roxana Illuminated Perfume είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Roxana Villa. Το άρωμα περιέχει γρασίδι, φασκόμηλο, Ολίβανο και νότες ξύλων.

γρασίδι φασκόμηλο Ολίβανο νότες ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chaparral® by Roxana Illuminated Perfume.

Chaparral® Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Roxana Illuminated Perfume Chaparral® fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Roxana Illuminated Perfume Chaparral®, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chaparral® by Roxana Illuminated Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chaparral® by Roxana Illuminated Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Aramis Aramis Bermuda Tonic Aramis Aramis Ice Sergio Tacchini Sergio Tacchini Givenchy Eau de Vetyver Jovoy Paris Boise Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Xerjoff Homme Profumum Roma Alba D.S. & Durga Cedar Oriflame Eclat for Men Ortigia Sicilia Sandalo Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver