Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Viking Royal Copenhagen για άνδρες

Viking Royal Copenhagen για άνδρες

Viking από Royal Copenhagen είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για άνδρες. Viking κυκλοφόρησε το έτος 1999. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, Μανταριν ορανζ, πιπέρι και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι ανανάς, ιουνίπερος, Λεβάντα, ρητίνη ελάτης και Γλυκάνισο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, γιασεμί, βρύα δριός, Κέδρος και Γεράνι.

μοσχοκάρυδο Μανταριν ορανζ πιπέρι Κάρδαμο

ανανάς ιουνίπερος Λεβάντα ρητίνη ελάτης Γλυκάνισο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος γιασεμί βρύα δριός Κέδρος Γεράνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Viking by Royal Copenhagen.

Viking Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Royal Copenhagen Viking fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Royal Copenhagen Viking, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Viking by Royal Copenhagen. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Viking by Royal Copenhagen αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Armand Basi Armand Basi Homme Lacoste Eau de Sport Calvin Klein CK IN2U for Him Sergio Tacchini O-Zone Man Sergio Tacchini Giorgio Beverly Hills Wings for Men Avon Avon Essence Guepard Gentleman Guepard B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty True Religion True Religion Men Lili Bermuda 32 North Daniel Hechter Daniel Hechter Sport Jeanne Arthes Extreme Limit Rock