Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Love Berry Red S. Cute για γυναίκες

Love Berry Red S. Cute για γυναίκες

ξινό
Love Berry Red S. Cute για γυναίκες Εικόνες Love Berry Red S. Cute για γυναίκες Εικόνες

Love Berry Red από S. Cute είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Love Berry Red κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι λεμόνι, λάιμ και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι φράουλα, βατόμουρο και Φραγκοστάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι μαλλί της γριάς, πραλίνα, Γλυκιές Νότες και Μόσχος.

λεμόνι λάιμ πορτοκάλι

φράουλα βατόμουρο Φραγκοστάφυλλο

μαλλί της γριάς πραλίνα Γλυκιές Νότες Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Love Berry Red by S. Cute.

Love Berry Red Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S. Cute Love Berry Red fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S. Cute Love Berry Red, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Love Berry Red by S. Cute. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Love Berry Red by S. Cute αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Colours of Love Givenchy Lovely prism Jennifer Lopez Miami Glow Hugo Boss Essence de Femme Police Police Caribbean Marks and Spencer Autograph Blush Bath and Body Works Sparkling Peach Bath and Body Works Sweet Pea Esprit Groovy Life by Esprit Summer Edition Woman Ghost Luminous s.Oliver Superior Jeanne Arthes Boum