Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Luxe Berry Passion Red S. Cute για γυναίκες

Luxe Berry Passion Red S. Cute για γυναίκες

Luxe Berry Passion Red S. Cute για γυναίκες Εικόνες Luxe Berry Passion Red S. Cute για γυναίκες Εικόνες Luxe Berry Passion Red S. Cute για γυναίκες Εικόνες

Luxe Berry Passion Red από S. Cute είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Luxe Berry Passion Red κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι τριαντάφυλλο, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και υάκυνθος; οι μεσαίες νότες είναι πορτοκάλι και ροδάκινο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

τριαντάφυλλο γιασεμί κρίνο της κοιλάδας υάκυνθος

πορτοκάλι ροδάκινο

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Luxe Berry Passion Red by S. Cute.

Luxe Berry Passion Red Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S. Cute Luxe Berry Passion Red fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S. Cute Luxe Berry Passion Red, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Luxe Berry Passion Red by S. Cute. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Luxe Berry Passion Red by S. Cute αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Fendi Fantasia Fendi Police Police Caribbean The Body Shop White Musk Blush Victoria`s Secret Dream Angels Desire Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Avon Urban Flowers New York Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Jeanne Arthes Sweet Sixteen Mistral Grapefruit Red Currant So...? So...? Shop until u drop InStyle Sex in The City Sexy Clinique Clinique Happy In Bloom 2011