Σχεδιαστές » R S » Δερμα « Ομάδες

Se-x S-Perfume για γυναίκες και άνδρες

Se-x S-Perfume για γυναίκες και άνδρες

salty
Se-x S-Perfume για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Se-x από S-Perfume είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Se-x κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christophe Laudamiel. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, δέρμα, αλάτι, Καμέλια, φράουλα, νότες ξύλων, σιτάρι, Περγαμόντο, μοσχοκάρυδο, πιπέρι, γιασεμί, σανδαλόξυλο, πατσουλί και Σημύδα.

Μόσχος δέρμα αλάτι Καμέλια φράουλα νότες ξύλων σιτάρι Περγαμόντο μοσχοκάρυδο πιπέρι γιασεμί σανδαλόξυλο πατσουλί Σημύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Se-x by S-Perfume.

Se-x Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S-Perfume Se-x fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S-Perfume Se-x, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Se-x by S-Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Se-x by S-Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Versace Versace L'Homme Gres Cabochard Crabtree & Evelyn Sienna Gap The Original Mark Buxton Hot Leather Cerruti L`Essence de Cerruti Diesel Only The Brave by Bunka James Heeley Cuir Pleine Fleur Krigler Lieber Gustav CB I Hate Perfume In The Library Auguste Esprit de Cuir Susan D. Owens Heir