Σχεδιαστές » R S » Δερμα « Ομάδες

Se-x S-Perfume για γυναίκες και άνδρες

Se-x S-Perfume για γυναίκες και άνδρες

salty
Se-x S-Perfume για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Se-x από S-Perfume είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Se-x κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christophe Laudamiel. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, δέρμα, αλάτι, Καμέλια, φράουλα, νότες ξύλων, σιτάρι, Περγαμόντο, μοσχοκάρυδο, πιπέρι, γιασεμί, σανδαλόξυλο, πατσουλί και Σημύδα.

Μόσχος δέρμα αλάτι Καμέλια φράουλα νότες ξύλων σιτάρι Περγαμόντο μοσχοκάρυδο πιπέρι γιασεμί σανδαλόξυλο πατσουλί Σημύδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Se-x by S-Perfume.

Se-x Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S-Perfume Se-x fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S-Perfume Se-x, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Se-x by S-Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Se-x by S-Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Chanel Cuir de Russie Maurer & Wirtz GranValor Tabac Rochas Globe Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Mark Buxton Hot Leather biehl parfumkunstwerke gs02 Boadicea the Victorious Agarwood Collection Intricate Ayala Moriel Espionage Ayala Moriel Frangipanni Gloves Truefitt & Hill Spanish Leather Susan D. Owens Heir Puredistance M