Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Dupont Oud et Santal S.T. Dupont για γυναίκες και άνδρες

Dupont Oud et Santal S.T. Dupont για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Dupont Oud et Santal S.T. Dupont για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Dupont Oud et Santal S.T. Dupont για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Dupont Oud et Santal από S.T. Dupont είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Dupont Oud et Santal κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sonia Constant. Οι νότες κορυφής είναι Ουντ και σανδαλόξυλο; η μεσαία νότα είναι θυμίαμα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Κεχριμπάρι.

Ουντ σανδαλόξυλο

θυμίαμα

πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dupont Oud et Santal by S.T. Dupont.

Dupont Oud et Santal Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont Dupont Oud et Santal fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont Dupont Oud et Santal, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dupont Oud et Santal by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dupont Oud et Santal by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Hermes Eau des Merveilles Balenciaga Cristobal pour Homme Salvatore Ferragamo Incanto Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Guerlain Vol de Nuit Evasion Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient CoSTUME NATIONAL Scent Ellen Tracy Ellen Tracy Amouage Amouage Epic Man Donna Karan Cashmere Mist Luxe Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude Parah Noir